ANA SAYFA SİTE HARİTASI   Facebook Sayfamızı Ziyaret Edin  Bizi Twitter'da Takip Edin    
  
 KURUMSAL 
 BÖLÜMLERİMİZ 
 TIBBİ KADRO 
 ONLINE HİZMETLER 
 BİZE ULAŞIN 


Listenizde ürün bulunmamaktadır. Listeye ürün eklemek için "aklımdakiler listeme ekle" linkine tıklayınız


USD : 6.29 TL
EUR : 7.40 TL

Kurlar TCMB'nın web sitesinden alınmaktadır

Güvenlik & Gizlilik
Sitemizin; Garanti şartları, Güvenlik ve gizlilik politkası, tüketici hakları, iade ve teslimat şartları ile ilgili ayrıntılı bilgi için  tıklayınız

       HASTA HAKLARI

Değerli hastalarımız ve hasta yakınları,
  Hastalarımızın tıbbi tedavileri  ırk, dil, din ayrımı gözetmeksizin eşit olarak uygulanmaktadır. Hastaların tedavi süresinde; tedavileri ile ilgili her türlü tıbbi bilgi hakkında bilgi edinme hakları vardır. Bu bilgiler hekimlerimiz tarafından gerçeklere dayanılarak anlatılır ve  kendilerine uygulanacak olan müdahalelerin ayrıntları, maddi yönü, tedavinin riski ve yararlarını, kendilerine uygulanabilecek ek veya alternatif tedavi bilgilerini içerir. Hastanemizde hastalar istedikleri hekim tarafından tedavi edilebilirler ve kendilerine hizmet verecek sağlık personeli hakkında her türlü kimlik ve mesleki bilgiyi öğrenebilirler.
Hastalarımız istedikleri sağlık kuruluşunu, hekimini ve diğer sağlık personelini seçebilme ve değiştirebilme yetkisine sahiptir. Hastalarımızın uygulanacak olan tedavi yöntemini benimseme veya reddedebilme ve tüm tıbbi bakıma istedikleri zaman ulaşabilme olanağına sahiptir.  Hastalarımızın mahremiyeti için  tüm tıbbi kayıtlar saklı tutulmaktadır ve bu kayıtlar doğru şekilde korunmaktadır. Hastalarımız diledikleri anda kendi kayıtlarına ulaşabilmekte ve  yararlanabilmektedirler.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.


ŞOK DALGA TEDAVİSİ (ESWT) NEDİR ?
BAHAR ALLERJİ MEVSİMİ OLMASIN!!!
GÖZ KLİNİĞİMİZDEKİ YENİLİKLER
ERKEK CİNSEL İŞLEV BOZUKLUĞUNUN (EREKTİL DİSFONKSİYON ) TEDAVİSİNDE SON YENİLİKLER
BEL AĞRILARINA İLİŞKİN MERAK ETTİĞİNİZ SORULAR
Prof.Dr.Leon Saporta yönetiminde Üroloji kliniğimizde Prostat tedavisinde son yenilik Plazma Kinetik Teknolojisi uygulanmaya başlamıştır.
Prof.Dr.Süleyman Candan yönetimindeki K.B.B kliniğimizde işitme testi ölçümü yapılmaktadır.
Uz.Dr.Fuldan Aktaş yönetimindeki Nöroloji kliniğimizde EMG çekimi yapılmaktadır.
Op.Dr.Aziz Eryavuz ve Op.Dr.Yıltan Deveci yönetimindeki Genel Cerrahi kliniğimizde Gastroskopi ve Kolonoskopi yapılmaktadır.
Uz.Dr.Abdülmelik Yıldız yönetiminde ki Kardiyoloji kliniğimizde Eko kardiyografi, Eforlu EKG,Tansiyon ve Ritm Holteri çekimi yapılmaktadır
Hastanemizde lazerle varis tedavisi ve terleme ameliyatları yapılmaya başlanmıştır.ANLAŞMALI KURUMLAR
  • Özel Kuruluşlar
  • Özel Sigorta Şirketleri
  • Kamu Kuruluşları

  •